Lista części zamiennych: Agregaty podrywkowe
Nr. katalogowy Nazwa części zamiennej
100306109 Śruba M14x80 8.8 FZB DIN 931 Dodaj do konfiguracji
100312004 Naklejka, RIGID FLEX Dodaj do konfiguracji
100323193 śruba, M14x35 FZB DIN 931 Dodaj do konfiguracji
100323370 Zestaw śrub - 20szt M12X55 + nakrętki Dodaj do konfiguracji
100323403 Śruby lem M12x45 z nakr. - 20szt w paczce Dodaj do konfiguracji
100323417 Śruby lem M12x60 z nakr. - 20szt w paczce Dodaj do konfiguracji
100331086 Podkładka spr M14 FZB DIN74361 Dodaj do konfiguracji
100333059 Zawleczka, zw 6,3x32 FZB DIN94 Dodaj do konfiguracji
100333065 Zawleczka, zw 5x50 FZB DIN94 Dodaj do konfiguracji
100413043 Seal ring 1/2" Dodaj do konfiguracji