Lista części zamiennych: Maszyny do uprawy międzyrzędowej
Nr. katalogowy Nazwa części zamiennej
100323040 śruby lem 50szt x M10x35+nak DS6007 Dodaj do konfiguracji
100323065 Śruba lem M10x35 FZB NO DIN Dodaj do konfiguracji
100323097 Śruba zeba spulch. Dodaj do konfiguracji
100323126 śruba M10x37 FZB NO DIN Dodaj do konfiguracji
100323127 śruba M12x48 FZB NO DIN Dodaj do konfiguracji
100323128 Śruby lem 40szt x M12x48+nak DS6007 Dodaj do konfiguracji
100323195 śruby lem 20szt x M12X48+nak DS6007 Dodaj do konfiguracji
100323321 Śruba lem. M12x55 8.8 FZB DS6007 Dodaj do konfiguracji
100411064 Łańcuch rolk. 3/8" 06B1 DELTA 89ogn Dodaj do konfiguracji
101000210 Śruba lem M10x40+nakr FZB DS6007 Dodaj do konfiguracji