Lista części zamiennych: Maszyny do zbioru kamieni
Nr. katalogowy Nazwa części zamiennej
500007580 OSŁONA WAŁU PTO Dodaj do konfiguracji
500008534 X-244 NAKLEJKA OSTRZEG. Dodaj do konfiguracji
500008535 X-246 STICKER / WARNING / ROTATING ELEM. Dodaj do konfiguracji
500008800 ASSEMBLING V-BELTS Dodaj do konfiguracji
500008862 Z-118 SYMBOL NAKLEJKA 5 Dodaj do konfiguracji
500030528 WKRĘT M5*16 DIN965 Dodaj do konfiguracji
500030649 ŚRUBA M6*45 DIN 931 Dodaj do konfiguracji
500030949 ŚRUBA M12*25 DIN933 Dodaj do konfiguracji
500030951 ŚRUBA M10*16 DIN933 Dodaj do konfiguracji
500031464 ŚRUBA M8*80 DIN 931 Dodaj do konfiguracji