Lista części zamiennych: Maszyny do zbioru kamieni
Nr. katalogowy Nazwa części zamiennej
500031531 KOŁEK SPR. D5*35 DIN1481 Dodaj do konfiguracji
500031592 TRÓJNIK OL 12, HI-FLEX TL-12 Dodaj do konfiguracji
500035169 PODKŁADKA M6 DIN440 Dodaj do konfiguracji
500035244 ŚRUBA M12*100 10.9 DIN931 Dodaj do konfiguracji
500035554 PODKŁADKA M12 DIN9021 Dodaj do konfiguracji
500037969 NAKRĘTKA KOR. M20*1.5 DIN 935 Dodaj do konfiguracji
500040702 ŚRUBA M10*20 DIN933 NOW 300304031 Dodaj do konfiguracji
500041192 ŚRUBA M12*55 DIN933 Dodaj do konfiguracji
500041365 Przewód świateł 3,8m Dodaj do konfiguracji
500041365/1 Kabel sterowniczy Dodaj do konfiguracji