Lista części zamiennych: Maszyny do zbioru kamieni
Nr. katalogowy Nazwa części zamiennej
500057379 NAKRĘTKA SAM. M 10 DIN985 Dodaj do konfiguracji
500057535 ŚRUBA M8*16 DIN933 Dodaj do konfiguracji
500057543 ŚRUBA PODS. M12*40 4.6 FZB DIN603 Dodaj do konfiguracji
500057550 NAKRĘTKA SAM. M 8 DIN985 Dodaj do konfiguracji
500057623 TRZYMAK RURY HYDR 25*5-70 - cynk. Dodaj do konfiguracji
500057624 ŚRUBA PODS. M10*25 DIN603 Dodaj do konfiguracji
500057680 WĄŻ HYDR. L=1600 5712-08 5712-08 Dodaj do konfiguracji
500058223 Rura regulacyjna płaszczona spw. Dodaj do konfiguracji
500058668 ZŁĄCZKA DS 215/15C Dodaj do konfiguracji
500058686 WĄŻ HYDR. L=2800, 5701-04 5751-04 Dodaj do konfiguracji