Lista części zamiennych: Pługi
Nr. katalogowy Nazwa części zamiennej
100323152 M12 X 30 MM PLOVBOLT Dodaj do konfiguracji
100323153 Śruba 4-kt M12x35 FZB Dodaj do konfiguracji
100323166 Śruba M24x83 FZB Dodaj do konfiguracji
100323180 M10 X 30 SHOULDER BOLT Dodaj do konfiguracji
100323181 PLOUGHBOLT M10X50MM W 2 NOSES Dodaj do konfiguracji
100323182 M12 X 30 SHOULDER BOLT Dodaj do konfiguracji
100323183 M12 X 35 SHOULDER BOLT Dodaj do konfiguracji
100323224 Śruba lem M10X30+nakr FZB DS6007 Dodaj do konfiguracji
100323225 Śruba lem M12X30+nakr FZB DS6007 Dodaj do konfiguracji
100323226 Śruba lem M12x35+nakr FZB DS6007 Dodaj do konfiguracji