Lista części zamiennych: Pługi
Nr. katalogowy Nazwa części zamiennej
100323240 PLOUGHBOLT W/2NOSES M10X25 Dodaj do konfiguracji
100323243 Śruba lem M10x25 FZB DIN11014 Dodaj do konfiguracji
100323244 Śruba lem M12x30 FZB DIN11014 Dodaj do konfiguracji
100323250 PLOUGHBOLT W/2 NOSES M12X45 Dodaj do konfiguracji
100323252 PLOUGHBOLT W/2 NOSES M12X25 Dodaj do konfiguracji
100323274 PLOVB. 12.9 KON. M12X45 M.MŘTR Dodaj do konfiguracji
190070026 SHEARBOLT M14X90MM MARK V-0210 Dodaj do konfiguracji
190070029 SHEARBOLT M14X80 W. NUT L-0071 Dodaj do konfiguracji
190090114 PROTECTIONWASHER F DISC COULT. Dodaj do konfiguracji
190093003 HUB FOR DISC COULTER CPL Dodaj do konfiguracji