Lista części zamiennych: Rozsiewacze nawozów
Nr. katalogowy Nazwa części zamiennej
100205117 Farba szara RAL 7016 - 1 litr Dodaj do konfiguracji
100306100 BOLT FOR KONSOL M20 X 167 Dodaj do konfiguracji
100311029 Śruba pods M10x20 8.8 FZB DIN603 Dodaj do konfiguracji
100323031 śruba d gw M24x70 FZB DIN933 Dodaj do konfiguracji
100323340 HĹNDTAG SOUTHCO DRAWLATCH SORT Dodaj do konfiguracji
100333091 Zawleczka, 4,5x32 FZB Dodaj do konfiguracji
100334015 Nit, zryw 4,8x10 FZB TLP/D- 639 BS Dodaj do konfiguracji
100350065 Pierścień, os spr Z 10x1 FZB DIN471 Dodaj do konfiguracji
100401084 Łożysko kulkowe 6002 2RS1 Dodaj do konfiguracji
100402030 GLIDELEJE M.KRAVE Ř17,2/22 Dodaj do konfiguracji